سفارش تبلیغ
صبا
[ در صفت مؤمن فرمود : ] شادمانى مؤمن در رخسار اوست و اندوه وى در دلش . سینه او هرچه فراختر است و نفس وى هرچه خوارتر . برترى جستن را خوش نمى‏دارد ، و شنواندن نیکى خود را به دیگران دشمن مى‏شمارد . اندوهش دراز است ، همتش فراز . خاموشى‏اش بسیار است ، اوقاتش گرفتار ، سپاسگزار است ، شکیبایى پیشه است ، فرو رفته در اندیشه است ، نیاز خود به کس نگوید ، خوى آرام دارد ، راه نرمى پوید . نفس او سخت‏تر از سنگ خارا در راه دیندارى و او خوارتر از بنده در فروتنى و بى آزارى . [نهج البلاغه]
مشخصات مدیروبلاگ
 
محمّدمهدی[609]
قم عرفات است و منای دلم، حضرت معصومه صفای دلم.

خبر مایه
لوگوی دوستان
 

پیوند دوستان
 
((( لــبــخــنــد قـــلـــم ((( ****شهرستان بجنورد**** جاده های مه آلود مهندسین پلیمر منتظر ظهور عاشقان آقاشیر لنگه کفش رقصی میان میدان مین جبهه وبلاگی غدیر جاده خاطره ها .: شهر عشق :. سالک فقط عشقو لانه ها وارید شوند منطقه آزاد نور اهلبیت (ع) انسان جاری دهیاری روستای آبینه(آبنیه) روستای زیارتی وسیاحتی آبینه(آبنیه)باخرز با نام تو ای تنهاترین شبستان برادران شهید هاشمی روشن تر از خاموشی عشق توشه آخرت ღ♥ღحرف دلღ♥ღ تاریخ مصرف @@@باران@@@ دریای دل پرهیزگاران، جوانمردان واقعی ... وبلاگ سازمان بسیج مستضعفین basij مهر بر لب زده اواز قطره رشادت نهِ/ دی/ هشتاد و هشت آ ینه ایرانی یعنی عشق اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما... اخراجیها نوری چایی_بیجار آقازضا دسته سومی ها مجموعه مقالات رایانه خط بارون پر شکسته خوش مرام یک نکته از هزاران Sea of Love موهیول عکس میخوای کلیک کن *مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)* مندیر الکتروتکنیک سلام بر عزیز دل حیدر عاشق خدا ESPERANCE صبح دیگری در راه است .... همسفر عشق همه رقم مفت!!!!! علوم و معارف اسلام fazestan راه را با این (ستاره ها) می توان پیدا کرد خادمین کهف الشهداء او خواهد آمد اسیر عشق... شرکت نمین فیلتر .: بادکنک سبز :. شمیم ولایت پایگاه بسیج شهید حسین ناصرخاکی کرج دکتر علی حاجی ستوده من هیچم فروشگاه نرم افزار موبایل پسران جوان نارستان دیـــــــار عـــــــاشـقـــــان ایــ عزیـــــز ـــــــران عاشقان علی و فاطمه دل بارانی سایبان راه نشانم بده ... موقتاً بدون نام اولی الابصار طلبه میلیونر رویای معین سوز و گداز به سوی ظهور نـــــــــور خـــــــدا شکوفه های بهاری یا ضامن آهو درباره ی رپ و دوست شدن با شما هزاره

« إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ »

توهین به قرآن
Every Muslim silence is betrayal to the Qur"an


89/6/23::: 1:50 ع
نظر()
  
  

شش گوشهء ارباب بی کفنما دو پیاله ایم که لبریز باده ایم
این دو پیاله را به ملک هم نداده ایم
تا وقت میکنیم حسینیه می رویم
ما سالهاست شیعه ی گریان جاده ایم
با هر سلام صبح به آقای بی کفن
انگار روبروی حرم ایستاده ایم
با رعیتی خانه ی ارباب با وفا
احساس میکنیم که ارباب زاده ایم
شکر خدا که نان شب ما حسین شد
ممنون لطف مادر این خانواده ایم
بال ملا ئک است که ما را میاورد
یعنی سواره ایم اگر چه پیاده ایم
داریم با حسین حسین پیر میشویم
خوشحال از این جوانی از دست داده ایم.
....
گذرم بر در میخانه ی مهتاب افتاد، در سرم عطر خوش سیب ومی ناب افتاد، تا که دیدم همگان ذکر حسین می گویند، باز هم مثل همیشه دهنم آب افتاد.


89/6/21::: 12:22 ع
نظر()
  
  

یا من اسمه دوا

خدایا ببخش گناهایی  که پرده عصمتم را پاره میکنه، و گناهانی که مانع استجابت دعاهام می شه و اون گناها که امیدم را نا امید میکنه، خدایا هر گناهی که مرتکب شدم و هر خطایی که از من سرزده ببخش. غم بزرگی تو سینمه و حالی خیلی بدی دارم، اعمالم نارسا و ناقصه، زنجیرهای علایق منو به بند کشیدن.
خدا یا به عزت و جلالت قسمت میدم که عمل بد و کارهای زشتم باعث نشه که دعای منو اجابت نکنی، زشتی های پنهانم که تو فقط میدونی منو رسوا نکنه ها، اعمال بد و هر زشتی که توو خلوتهام انجام دادم و نادونی ها و کارهای شهوانی که کردم به زودی عقوبت نکنی.
خدای من، پرودگارا! به غیر تو من کی رو دارم که ازش بخوام غمم رو برطرف کنه؟
خدا یا! بعد از ستمی که به خودم کردم در حالی اومدم در خونه ات که عذر خواه و پشیمونم ، دلم شکسته و توبه کنانم و زار،  معترفم به گناهام و از آنچه کردم گریزی ندارم و نه جایی که برای اصلاح کارام به اونجا برم و پناه ببرم. مگر اینکه تو منو ببخشی و در پناه رحمت بی انتهات داخل کنی.
خدا جون! باور کنم که منو تو آتیش میسوزونی؟ من که به وحدانیتت اقرار کردم. خیلی بعیده، تو خیلی کریم تر از اونی هستی که از چشم بندازی کسی رو که پرورش دادیش.
خدای من! باور کنم آتیش قهرت رو به صورتم که به پیشگاهت سجدهء عبودیت کردن، یا زبونی که از روی صدق و راستی به یگانه بودنت اقرار کردن و یا به دلی که از روی یقین به خدایی تو اعتراف کرده، مسلط میکنی؟ نه؛ به ذهن هیچکس همچین فکری هم خطور نمیکنه. چطور ممکنه؟ وقتی که خودت میدونی به بلاها و بد آمدهای کوچیک دنیایی چقدر ضعیفم و بی طاقت، در حالی که رنج کمتری داره، زمانش اندکه، دوامش ناچیزه و مدتش کوتاس. چطوری طاقت عذاب آخرتت رو داشته باشم؟ در حالی که مدت اون طولانی و ابدیه و برا اهل عذاب تخفیفی وجود نداره.
ای سرور من! چطوری تحمل کنم منی که بنده ناتوان و ذلیل و حقیر و فقیر و درموندهء توام؟ در حالی که هیچ کس از آسمان و زمین طاقت اونو نداره؟
ای پرودگار من! دلت میاد منو با دشمنات عقوبت کنی و با اهل عذابت یکی کنی؟ یا منو از دوستان و نزدیکات جدا کنی؟
به فرض اینکه خدای من، آتیش عذابت رو تحمل کنم، چطوری تحمل دوری از تو رو داشته باشم؟ و بگیم که به حرارت آتیشت طاقت بیارم، چطور از لطف و کرمت چشم پوشی کنم؟ یا چطور توو آتیش جهنم آروم باشم در حالی که به عفو و رحمتت امید دارم؟
مولای من! چطوری تو آتیش عذابت میمونم در حالی که به بخشش تو امیدوارم و یا چطور شراره های آتیشت بسوزونه منو وقتی که خدایی مثل تو کریم دارم و ضجه زدن هامو میشنوی، میبینی کجام و میدونی چقدر بی طاقتم. چطور ماموران عذابت شکنجه ام کنند با اونکه میشنوی صدای یارب گفتنم رو؟ هیهات. ما ذلک الظن بک و لاالمعروف من فضلک.

خداااااااااااااااا! رحم کن به کسی که تنها سرمایه اش امید به توست و اسلحه اش گریه است...

اگر تو را نداشتم، بدان خدا نداشتم
آری خدا نداشتم اگر تورا نداشتم
من اسمه دوا علی و ذکره شفا علی
کمیل تو اگر نبود، به لب دعا نداشتم


89/6/18::: 1:36 ع
نظر()
  
  

فایل صوتی مناجات سید مهدی میرداماد
زمان:   7:04دقیقه
سایز: 1.04 مگابایت
فرمت: wma
دانلود download


89/6/15::: 11:21 ع
نظر()
  
  
دستم به روی سینه برای ارادت است
این بارگاه قدس امام کرامت است
حتی اگر که دورترین راه تا حرم
دائم دلم کنار تو گرم زیارت است
فرقی نمیکند ز کجا میدهم سلام
تو میدهی جواب مرا، اصل نیت است
فرقی نمیکند که کجای حرم روم
حتی نگاه کردن گنبد عبادت است
تقصیر ما نبود که دیوانه ات شدیم
این از اشاره های نگاه محبت است
بر روی خشت خشتِ دلم جای دست توست
یعنی که دستهای تو بانی خلقت است
آقا، کجایِ آن حرم افتاده ای زمین؟
هر روز ما ز داغ هجر تو روز شهادت است

 


89/6/12::: 7:55 ع
نظر()
  
  
   1   2      >
پیامهای عمومی ارسال شده
+ اولین فید پیامرسان متعلق به کیه؟ اگر قدیمی تر از این رو دارید بزارید.


+ امشب دو مه دمیده در مکه و مدینه / یا سر زده سپیده در مکه و مدینه.


+ یه نگاهی به آمار بازدیدهای وبلاگم داشتم. دیدم این عکس بیشترین بازدید رو داشته.


+ امروز بعد از مدتها اومدم پیامرسان، چندتا از پیامها رو داشتم واکاوی میکردم... می بینم دوستان قدیمی رفتن، احترامها کم شده. رفاقتها گروه گروه شده... خیلی ناراحت کننده است.


+ نظرسنجی یاهو در رابطه با تاثیر گذارترین شخصیت سال.


+ با رفیقم مرتضی تماس گرفتم، گفت الان کنار کشتی رو به تل زینبیه نشسته، خیلی دلم گرفته...


+ اندر عجایب پارسی بلاگ: خیلی وقتها همهء سایتها باز میشن جز پارسی بلاگ، حالا هر جا که میخوام برم نمیشه، جز پارسی بلاگ.


+ شب سحر شد / شب بخشش گناه بشر شد / نیمهء ماه رمضون جلوه گر شد / آقامون علی پدر شد.


+ اللهم کن لولیک الحجه بن الحسن...


+ شب دل و دلداره.